Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvětlení a novinky

23. 6. 2010

Ahojky.

Určitě jste si všimly, že tu teď moc nejsem. Rozhodně to neznamená, že bych na modely koní zanevřela. Jen se teď v sezóně věnuji spíše živým koním.

Jezdím na dostihy, na rytířské turnaje, od doktorky mám povolenou hipporehabilitaci, tak hledám kde ji provádí. Dál jezdím fotit do zoo a botanických (do botanických sebou občas beru i nějaký model na vyfocení - naposledy Bahrajna). V neposlední řadě stále sháním práci, takže mám opravdu nabitý program. Počítám, že modelům se zase začnu hodně věnovat asi teď v létě - dostihy se přesouvají na regionální závodiště a i parkury a drezúry z Prahy vesměs zmizí - a pak hodně zase od listopadu někdy do února, března, než opět vyrazím za focením.

Aktuálně se toho na ranči moc neděje, krom CPHS kam se bohužel stále nikdo nehlásí :-( Nejnovější přírustky na ranč čekáme 21.7.2010 - případně víkend před nebo po. Prostě, až budu slavit narozky. Budou to Summer, Fall a Winter.

I když jedna změna vlastně je. Koníci dostali nové stáje (poličky), takže teď jsou vedle sebe a přitom nejsou tak namačkamí. Pokusím se vyfotit a hodit je sem. Brácha se fakt snažil :-)

Jinak se moc těším na letní novinky TH.

To je asi prozatím vše. Pokusím se přidat alespoň jednoho koníka týdně, ale opravdu nic neslibuju a předem se omlouvám, že tu toho moc není.

Mějte se fajn a já se zase ukážu :-)

 

 

Obrazek

Já na Irském Cobovi Sumovi - je to mazlík :-)

 

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásné

(Lintith, 25. 6. 2010 21:16)

Jen si užívej focení živých! Modeloví neutečou :)
Fotky jsou krásné, koník je nádherný!

PS.: ráda bych se přihlásila, jen to stihnout!!