Jdi na obsah Jdi na menu
 


Isadora Cruce na ranči Celestin

2. 4. 2010

Dnes dorazila první tradi klisna na náš ranch. Jmenuje se Isadora Cruse Ametyst's Princess a u nás to bude Paint horse. Dorazila ještě s několika dalšími koňmi. Čtyři z nich jsou první členové sbírky mojí mamky, která se zřejmě brzy stane spolumajitelkou RC, aby zde mohla mít své koně ustájené :-)

 

Obrazek

Zatím dávám jen jednu fotku Isadory v krabici. Více jich bude až v úterý (Isadory, možná Chilliho - nevím jestli ho dostanu až k narozeninám nebo si ho zaplatím.  To ještě budu probírat s mamkou - a mamčiné Čtveřice. Nakonec nesmím zapomenout na Gerogii, která na ranč přišla neplánovaně, ale o to jí mám radši :-)). 

 

Zatím jsem je ještě nevybalila, protože nemám čas :-( V neděli je mamce šedesát a zítra budeme slavit. Takže děláme dort, bramborový salát, se ségrou ještě sháníme jeden dárek, dokončujeme úklid, myjeme a leštíme sváteční nádobí .... prostě práce jak na kostele :-D

No, ale hlavně, že je máme doma a můžu se na ně jít kouknout do krabice :-)

Zítra tedy slavíme s našima, bráchou a ségrou - možná přijede ještě jeden brácha - , tak se k vybalování nedostanu, v neděli jsou konečně dostihy, takže celý den strávím v Chuchli a v pondělí ještě budeme dooslavovat. To přijede ještě další brácha s manželku 17-ti letou nevlastní dcerou, tříletou a dvouměsíční vlastní :-)

To bude zase zábava :-D

Další z důvodů proč ještě nechci vybalovat je, že než koupíme poličky, budou bydlet koníci na zemi u skříně v mým pokoji a nerada bych, aby se Terce (té tříleté), dostali do rukou. SCH jí pod dohledem ještě svěřím, ale BH jí do pacek nedám :-)

Takže v úterý jedem do Sconta vybrat polici a pak budu vybalovat a fotit o 106.  Taky budu jenoho BH přemalovávat.

A konečně k ranči.

Poslední dobou se nic moc neděje. Zaměstananci se o koníky pečlivě starají, jezdí na vyjížďky i trénují. Také koníky připravují na CABHB photoshow. Určitě se zůčastní všichni tradi (včetně mamčiné Čtveřice) a classic a někteří SM.

Když dnes koníci přijeli, museli projít veterinární kontrolou. Zatím zůstavají do úterý ;-) v karanténě. Veděli jsme, že naše Isa přijíždí březí, ale velké překvapení pro nás bylo, že čeká dvojčátka. Prý se asi narodí v úterý nebo ve středu.

isou naštěstí dorazili i dokumenty o připuštění. Budoucím otcem hříbátek je RP Sierra Blanco z ranče Perla. Doufám, že alespoň jedno z hříbat bude zbarvením po něm - tedy černě skvrnité a časem zesvětlá do šeda.

Všichni se na úterý moc těšíme. Tak zatím :-)

PS: Omluvte případné překlepy, píšu v rychlosti, a zase letím dělat salát :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratuluji :)

(Lintith, 6. 4. 2010 9:35)

Gratuluji moc k Isadoře! Je naprosto nádherná!
Taktéž vše nej k ostatním koníkům a k mamčiným ( i Tvým ) narozeninám!

:-)))

(kiiki, 2. 4. 2010 14:26)

gratuluju i Isadoře! Je nádherná a i ta krabice, wow! strašně se těším na další fotky :) týjo ty máš ale nabitý program! aspon se na rozbalování budeš pořádně těšit :) už se nemůžu dočkat přírůstků! :)