Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlasujte Collectors Choice 2011

20. 3. 2010

Obrázky i strojový překlad jsou z www.breyerhorses.com, kde také může hlasovat - www.breyerhorses.com/news/detail.php

Hlasujte nyní pro rok 2011 Collector volby model!

Je na čase, aby cast hlasovacích lístků pomoci Breyer vybrat jaro 2011 sběratelské Volba model!  Voliči si zvolit jeden ze tří modelů uvedených níže.

Voliči mohou odevzdat hlasovací lístek jen mezi dnes, pátek 19 března a pondělí, 5. dubna.

Tyto tři finalisty jsou:

1. 1. Pinto Sport kůň na Big Ben plísně # 483 jako lesklé uhlí Pinto s bílou hřívou a ocasem a tři vysoké punčochy. Přidali jsme krásný klasický holou tvář k dokončení této nádherné model.  Navrhl Kellie DeFosset z Bethalto, IL.

 

Obrazek

 

2. 2. Jessica Mosley na Tok, AK, navrhl "Apple Jack," kdo to popisuje jako "roztomilý poník" na plísně Bouncer # 707. Jeho barva srsti je měkká a stínu červený šťovík s hřívou a ocasem jako len pruhovaný s perleťově metalická ke zvýšení jeho skvělé vlasy podrobnosti.

Obrazek

3. 3. . "Black Ice" byla předložena Meghan Gill z Woodinville, WA.  To je Rocky Mountain kůň probíhá na Ethereal formy # 582 s lesklým skvrnitý hořké čokolády kabát a bílou hřívou a ocasem.  On má hvězdu a snip na tváři.  Jak Meghan řekl nám, v této barvě, ředění gen má odlehčenou hřívu a ocas do bílé barvy, zatímco opustí tělo velmi tmavá čokoláda, téměř černé barvy.. To je velmi neobvyklé barvy, dokonce i na Rocky Koně Mountain, a to je zřídka viděn na žádné jiné plemeno.

Obrazek

Protože miluju neobvyklé barvičky, samozřejmě jsem hlásla tomu poslednímu :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hlas

(kiiki, 21. 3. 2010 16:48)

já jsme hlásla Cefovi, ti ostatní se mi vůbec nelíbí

www.bluestarranch.blog.cz

(Steeple, 20. 3. 2010 12:59)

Jednoznačně hlasuji pro "Cefnoakparka" :)