Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další Breyeři

30. 3. 2009

Dnes ráno mi přivezli Breyery Stablemates 2009. Tentokrát jsem si je objednala od Trinity Holdings.

Je jich 12 - set pro rok 2009. Stejně jako u Abnexe mě i zde čekalo jedno zklamání. Zatímco tehdy přišel v sadě klisna+hříbě, hřebec+hříbě (netušila jsem, že Breyer dělá takové kombinace) tak tentokrát šlo o výrobu koní.

Když Appa, přesvědčovala lidi, že mají kupovat u ní - koně z USA a ne od Nedvěda - z Číny, myslela jsem, že koníci budou opravdu MADE IN USA. Jaké bylo moje překvapení, když na všech 12-ti krabičkách je vzadu napsáno MADE IN CHINA!

Rozhodně si od Appy tedy nebudu objednávat kvůli tomu, že nemá Číňany, ale Američani (což minimálně v mém připadě nebyla pravda), ale prostě kvůli tomu, že se mi koně u ní líbí. A pokud se mi budou líbit některý u pana Nedvěda tak si zase objednám u něj. Přece nezáleží na tom u koho si objednám, ale jestli se mi ty koníci líbí, ne?

 ObrazekObrazekObrazek

 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ty jo

(cerna elfka, 3. 7. 2009 12:03)

Ty jo!!Mám pouze arábka a mimochodníka, ale je to nádherné.Fakt moc gratuluji

Nemyslím si

(Jana - majitelka ranče, 28. 4. 2009 22:07)

Když jsi kritizovala ze začátku pana Nedvěda, tak jsi psala ať nekupujeme čínské křížence, ale jen koně z USA od tebe. Kdo by to špatně nepochopil? Každopádně na to odkud kůň je už kašlu. Prostě si koupím toho, který se mi líbí. Co na tom záleží jestli jeli z Číny do Německa (tedy myslím, že jdou přes Německo, jistě to nevím a pokud někdo ví, budu jen ráda, když napíše) a pak do Čech nebo z Číny do USA a pak do Čech. Já už to řešit nebudu. Hlavní je, že se mi koníci líbí. Zatím objednávám od Vás obou a mám v úmyslu v tom pokračovat.

Nedorozumění!

(Appaloosa, 7. 4. 2009 19:32)

Asi jsi to špatně pochopila... Breyer horses jsou většinou vyrobeni v Číně, jako naprostá většina hraček a věcí v obchodech. Každá velká firma přesouvá výrobu do cenově výhodnějších zemí. Já ti rozhodně netvrdila, že jsou vyrobeni v USA. Z USA pouze pochází firma Breyer a my je odebíráme z jejich amerických skladů. Když jsi nechápavá, tvoje mínus. No, nic...

Souhlas-super!

(Kety, 31. 3. 2009 14:42)

Takže, nejdřív ti chci řít, že je super, že máš tolik nws breyerů mno a s tim Made in China, to muselo být opravdu sklamání a jinak,strašně mě potěšila tadle věta kterou furt zastávám!"Přece nezáleží na tom u koho si objednám, ale jestli se mi ty koníci líbí, ne?" prostě prima a za ty obchody dík, určitě se mě budou hoditn hlavně ten Palác Flora!Takže moc dík si velmi supr !:D